Menu
Sepetim

ON GRİD İNVERTER

On Grid İnverter

Bir diğer adıyla Şebekeye bağlı solar inverter de denilen On grid inverter, şebekeye bağlı güneş enerjisi sisteminin yakın bir parçasıdır. Doğru Akımı (DC) Alternatif Akıma (AC) dönüştürmek gibi çok önemli bir görevi yerine getirir. Ayrıca, bu solar inverterler akım akışını düzenler.

Tüm evsel ve ticari güneş enerjisi sistemleri bir güneş inverteri  ile birlikte gelir. Bununla birlikte, solar inverter genellikle on-grid ve off-grid sistemlerde farklı rollere ve işlevlere sahiptir.

On Grid İnverter nedir ? Rolü nedir?

Şebekeye bağlı solar inverter aynı zamanda dönüştürücü olarak da adlandırılabilir: Kullanılamayan DC elektriğini kullanılabilir AC elektriğine dönüştürür. Ama hepsi bu kadar değil.

Şebekeye bağlı bir güneş sisteminde gerçekleştirmek için birçok başka işlevi vardır. 

– Enerji Dönüşümü: Çoğu hane AC elektriğine bağlıdır. Bu nedenle güneş sisteminde üretilen DC elektrik orijinal haliyle kullanılamaz.

Bunun yerine şebeke inverteri, ev ihtiyacına bağlı olarak onu uyumlu 220 veya 440 volt AC elektriğe dönüştürür.

– Sistem Güvenliğinin Sağlanması: Şebekeye bağlı bir inverter, şebekeye bağlı güneş enerjisi sistemini elektrik hasarından korumak için bir güvenlik sistemi ile birlikte gelir.

– Güç Çıkışının Düzenlenmesi ve Maksimize Edilmesi: On grid inverter, dalgalanmalarla başa çıkmak için güç çıkışını optimize eder ve düzenler.

– Şebeke Yardımı: On Grid İnverter , elektrik şebekesi ile iki yönlü iletişime izin verir. Bu, eviricinin şebekeyi fazla enerji ile besleyeceği ve gerektiğinde enerji çekeceği anlamına gelir.

Ayrıca, elektrik şebekesindeki herhangi bir bozukluğu algılayarak güneş enerjisi sisteminin güvenli bir moda geçmesini sağlar. Gerekirse, şebeke arızalanırsa evirici güç kaynağını kapatabilir.

– Güç Üretiminin İzlenmesi: On Grid İnverter, güç üretiminin daha kolay izlenmesini sağlar. Bu nedenle, her döngüde ne kadar fazla güç üretildiğini görebilirsiniz.

On Grid İnverter

Şebekeye Bağlı Solar İnverter

On Grid İnverter, uygun maliyetli ve sürdürülebilir bir enerji dönüştürme seçeneğidir. Bu nedenle ev içi ve ticari kullanıma uygundur.

Bununla birlikte, belirli uygulamalar için farklı tipte on-grid inverterler uygundur.

Hibrit güneş sistemi şebekeye bağlıdır, tek fark, söylendiği gibi, acil durum amaçları için küçük bir pil bankası ile birlikte gelmesidir.

Sabit bir fiyat olmasa da, sadece biraz daha ucuz olduğu için düşük kaliteli bir ürünü tercih etmek akıllıca bir seçim değildir.

On Grid İnverter Faydaları

On Grid inverter, maliyet verimliliği ve sürdürülebilirlik dışında birçok fayda sağlayabilir.

– Kolay bakım: Yüksek kaliteli bir model satın aldıysanız, şebekeye bağlı inverterlerin bakımı kolaydır.

– Kurulumu kolay: Akü bankası gibi ek ekipmana ihtiyaç olmadığından şebekeye bağlı inverterün kurulumu kolaydır.

– Optimize edilmiş enerji üretimi: Şebeke içi solar inverterler, mümkün olan maksimum miktarda enerjiyi üretmek için optimize edilmiştir.

Güneş Panellerinden Şebeke Sistemine Doğrudan Enerji

Atmosferden gelen güneş ışınlarıyla, solar modüllere temasıyla DC elektrik enerjisi üretilmektedir. Üretilen enerji yüksek çevrim gücü olan, merkezi şebekeye bağlanabilen on grid inverterlerle merkezi şehir şebeke sistemine bağlanmaktadır. Panellerden üretilen enerji doğrudan şebeke sistemine gönderilmektedir. Alan ve ışınım koşulları uygun olduğu taktirde şebekeye bağlı elektrik üretim sistemiyle istenilen güçte elektrik enerjisi üretimini sağlamak mümkündür.

Goodwe 5 Kw On Grid İnverter
Temin Sorunu
Goodwe 5 Kw On Grid İnverterDT Serisi Goodwe DT serisi inverterleri tipik olarak 4kW / 5kW / 6kW' yi kapsayan ev tipi güneş sistemleri için tasarlanmıştır.Fotovoltaik alanın en son teknolojisini benimseyerek, üç fazlı AC çıkışı sağlayarak ev sistemi bağlantısını iyi dengelenmiş ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe  1 KW On Grid İnverter
Temin Sorunu
Goodwe  1 KW On Grid İnverterGoodwe’ nin yeni ürünü XS modeli, oldukça küçük tasarımıyla konut tipi kullanımda konfor ve sessiz çalışmasıyla beraber oldukça verimli bir inverterdir. Kapasite aralığı 0.7 kW’tan 3 kW’a kadar olup, en önemli özelliği çok hafif olmasıdır, sadece 5.8 kg olup oldu..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 10 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
Goodwe 10 Kw On Grid Solar İnverterSDT SerisiGoodwe DT serisi inverterleri tipik olarak 4kW / 5kW / 6kW' yi kapsayan ev tipi güneş sistemleri için tasarlanmıştır.Fotovoltaik alanın en son teknolojisini benimseyerek, üç fazlı AC çıkışı sağlayarak ev sistemi bağlantısını iyi dengelenmi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 6 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
GOODWE 6 KW ON GRİD İNVERTERSDT Serisi Goodwe DT serisi inverterleri tipik olarak 4kW / 5kW / 6kW' yi kapsayan ev tipi güneş sistemleri için tasarlanmıştır.Fotovoltaik alanın en son teknolojisini benimseyerek, üç fazlı AC çıkışı sağlayarak ev sistemi bağlantısını iyi dengelenmiş..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 4.2 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
Goodwe 4.2 Kw On Grid Solar İnverterGoodwe Ns serisi inverterler fotovoltaik alanındaki en üst teknolojiler kullanılarak modern endüstriyel tasarım konsepti ile dizayn edilerek kullanıma sunulmuştur.Goodwe SS ve DS serilerinin tüm mükemmel özelliklerinin mirası olan NS serisi inverterler SS ve DS..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 3 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
Goodwe 3 Kw On Grid Solar İnverterGoodwe NS Serisi İnverter Nedir ?Goodwe Ns serisi inverterler fotovoltaik alanındaki en üst teknolojiler kullanılarak modern endüstriyel tasarım konsepti ile dizayn edilerek kullanıma sunulmuştur. Goodwe SS ve DS serilerinin tüm mükemmel özelliklerinin mirası ola..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 20 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
Goodwe 20 Kw On Grid Solar İnverterGoodwe DT serisi inverterleri tipik olarak 4kW / 5kW / 6kW' yi kapsayan ev tipi güneş sistemleri için tasarlanmıştır.Fotovoltaik alanın en son teknolojisini benimseyerek, üç fazlı AC çıkışı sağlayarak ev sistemi bağlantısını iyi dengelenmiş hale get..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 3.6 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
Goodwe 3.6 Kw On Grid Solar İnverterGoodwe NS Serisi İnverter Nedir ?Goodwe Ns serisi inverterler fotovoltaik alanındaki en üst teknolojiler kullanılarak modern endüstriyel tasarım konsepti ile dizayn edilerek kullanıma sunulmuştur. Goodwe SS ve DS serilerinin tüm mükemmel özelliklerinin mirası o..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 25 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
Goodwe 25 Kw On Grid Solar İnverterSDT SerisiGoodwe DT serisi inverterleri tipik olarak 4kW / 5kW / 6kW' yi kapsayan ev tipi güneş sistemleri için tasarlanmıştır.Fotovoltaik alanın en son teknolojisini benimseyerek, üç fazlı AC çıkışı sağlayarak ev sistemi bağlantısını iyi dengelenmi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 1.5 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
Goodwe 1.5 Kw On Grid Solar İnverterGoodwe’ nin yeni ürünü XS modeli, oldukça küçük tasarımıyla konut tipi kullanımda konfor ve sessiz çalışmasıyla beraber oldukça verimli bir inverterdir. Kapasite aralığı 0.7 kW’tan 3 kW’a kadar olup, en önemli özelliği çok hafif olmasıdır, sadece 5.8 kg olup ol..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 3 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
GOODWE  3 KW ON GRİD SOLAR İNVERTERGoodwe’ nin yeni ürünü XS modeli, oldukça küçük tasarımıyla konut tipi kullanımda konfor ve sessiz çalışmasıyla beraber oldukça verimli bir inverterdir. Kapasite aralığı 0.7 kW’tan 3 kW’a kadar olup, en önemli özelliği çok hafif olmasıdır, sadece 5.8 kg olup o..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 4 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
Goodwe 4 Kw On Grid Solar İnverterSDT Serisi Goodwe DT serisi inverterleri tipik olarak 4kW / 5kW / 6kW' yi kapsayan ev tipi güneş sistemleri için tasarlanmıştır.Fotovoltaik alanın en son teknolojisini benimseyerek, üç fazlı AC çıkışı sağlayarak ev sistemi bağlantısını iyi denge..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 2.5 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
TEKNİK DÖKÜMANGoodwe’ nin yeni ürünü XS modeli, oldukça küçük tasarımıyla konut tipi kullanımda konfor ve sessiz çalışmasıyla beraber oldukça verimli bir inverterdir. Kapasite aralığı 0.7 kW’tan 3 kW’a kadar olup, en önemli özelliği çok hafif olmasıdır, sadece 5.8 kg olup oldukça küçük bir boyuta..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe  17 KW On Grid İnverter
Temin Sorunu
Goodwe  17 KW On Grid İnverterSDT SerisiGoodwe DT serisi inverterleri tipik olarak 4kW / 5kW / 6kW' yi kapsayan ev tipi güneş sistemleri için tasarlanmıştır.Fotovoltaik alanın en son teknolojisini benimseyerek, üç fazlı AC çıkışı sağlayarak ev sistemi bağlantısını iyi dengelenmi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 15 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
Goodwe 15 Kw On Grid Solar İnverterSDT SerisiGoodwe DT serisi inverterleri tipik olarak 4kW / 5kW / 6kW' yi kapsayan ev tipi güneş sistemleri için tasarlanmıştır.Fotovoltaik alanın en son teknolojisini benimseyerek, üç fazlı AC çıkışı sağlayarak ev sistemi bağlantısını iyi dengelenmi..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 8 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
Goodwe 8 Kw On Grid Solar İnverter Goodwe DT serisi solar inverterler, evsel ve ticari uygulamalarda en iyi seçeneklerden biri durumunda. Teknik özellekleri sayesinde sektörün önde gelen ürünlerinden biri olan bu güneş enerjisi inverterlerin %98.3 olan verimi sayesinde yüksek fazla yüklenme&..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 5 Kw On Grid İnverter
Temin Sorunu
Goodwe 5 Kw On Grid İnverterGoodwe Ns serisi inverterler fotovoltaik alanındaki en üst teknolojiler kullanılarak modern endüstriyel tasarım konsepti ile dizayn edilerek kullanıma sunulmuştur.Goodwe SS ve DS serilerinin tüm mükemmel özelliklerinin mirası olan NS serisi inverterler SS ve DS modellerin..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 2 Kw On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
TEKNİK DÖKÜMANGoodwe’ nin yeni ürünü XS modeli, oldukça küçük tasarımıyla konut tipi kullanımda konfor ve sessiz çalışmasıyla beraber oldukça verimli bir inverterdir. Kapasite aralığı 0.7 kW’tan 3 kW’a kadar olup, en önemli özelliği çok hafif olmasıdır, sadece 5.8 kg olup oldukça küçük bir boyuta sa..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Goodwe 700 Watt On Grid Solar İnverter
Temin Sorunu
GOODWE 700 Watt ON GRİD İNVERTERGoodwe’ nin yeni ürünü XS modeli, oldukça küçük tasarımıyla konut tipi kullanımda konfor ve sessiz çalışmasıyla beraber oldukça verimli bir inverterdir. Kapasite aralığı 0.7 kW’tan 3 kW’a kadar olup, en önemli özelliği çok hafif olmasıdır, sadece 5.8 kg olup oldukç..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
  On-Grid Invertör Genel Özellikleri ; Maksimum İnvertör Ac Gücü             : 20kw 22 000VA Maksimum Avrupa Verimi                  : 98.30% @..
97.149,36TL
Vergiler Hariç:80.957,80TL
ON-GRİD INVERTÖR GENEL ÖZELLİKLERİ ; Maksimum İnvertör Ac Gücü             : 2kw 2200VA Maksimum Avrupa Verimi                  : 96.7 % / 98.2% @480 V ..
52.469,76TL
Vergiler Hariç:43.724,80TL
ON-GRİD INVERTÖR GENEL ÖZELLİKLERİ ;Maksimum İnvertör Ac Gücü             : 12kw 13 200VAMaksimum Avrupa Verimi                  : 98.0% @480 VÜretim Yeri-Menşei                &nb..
79.280,82TL
Vergiler Hariç:66.067,35TL
ON-GRİD INVERTÖR GENEL ÖZELLİKLERİ ; Maksimum İnvertör Ac Gücü             : 115kw 16 500VA Maksimum Avrupa Verimi                  : 98.0% @480 V ..
95.414,55TL
Vergiler Hariç:79.512,13TL
  ON-GRİD INVERTÖR GENEL ÖZELLİKLERİ ; Maksimum İnvertör Ac Gücü             : 17kw 18 700VA Maksimum Avrupa Verimi                  : 98.0% @480 V..
1.546.311,54TL
Vergiler Hariç:1.288.592,95TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 85 (4 Sayfa)
Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.