Menu
Sepetim

MODİFİYE SİNÜS İNVERTER

Modifiye Sinüs İnverterNedir?

Modifiye sinüs inverter, güneşten gelen enerjinin elektrik akımına dönüşmesini sağlayan sistemdir. Elektrik akımının ulaşamadığı iş yeri, mahalle vb. noksan olan bölgelere gerekli olan elektrik ihtiyacını sağlaması yönüyle güvenilirdir. Sahip olduğu şarj devresiyle elektrik kesintilerinde sizlere yardımcı olacak ve istediğiniz enerjiyi sağlayacaktır. Bu noktada hiçbir kuşkunuz olmasın. İnverterler, genel olarak güneş panelleri ile elde edilen enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürebildiklerinden tercih edilen modüller arasında ilk sırada yer alır. Bu açıdan eğer inverter sahibi olmak istiyorsanız, hatta doğru inverteri almak istiyorsanız yazımızın devamını okumadan kararınızı vermeyin.

Doğru Tercih Modifiye Sinüs İnverter

Modifiye sinüs inverter, güneş panelleri tarafından üretilen elektriği kullanabileceğiniz elektriğe çeviren bir inverter grubudur. Bu sistem her türlü aşınmaya, aşırı ısıya dayanıklıdır. Gürültüye neden olmazlar. Diğer inverterler ile karşılaştırıldığında bu inverterin daha dayanıklı ve sağlam bir sistem olduğunu kolaylıkla anlayabileceksiniz. Özellikle motorlu cihaz kullananlar için oldukça ideal olan bu inverter grubu cihazlardaki ilk kalkış anında ortaya çıkan yüksek akımı kontrol altına alabilmesiyle de tercih edilen sistemler arasındadır. Örnek vermek gerekirse, düşününki motorlu bir cihazınız var ve bu cihazınızın kapasitesi 8 KW. Bunu daha düşük KW ile çalıştırmanız mümkün değildir. Ortaya çıkan akımın üzerinde bir akım elde edeceksiniz ki cihazınızdan tam verim alasınız. Bu açıdan modifiye sinüs inverter, size gerekli olan bu akımı fazlasıyla sağlayacak ve cihazınızı doğru bir şekilde çalıştırabileceksiniz.  

 Her türlü araç, özellikle tekne gibi yerlerde dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bir inverter grubundan söz ediyoruz. Bu inverterler, genel olarak kara dalga biçimiyle çalıştığından biraz maliyetli olsalar da her zaman önerebileceğimiz bir inverter grubudur. Demeraj akımı yüksek olan bazı cihazlar da sorun teşkil edebilirler. Ancak bu durum modifiye sinüs inverter sistemini kötü yapmaz. Aksine sağladığı avantajlar göz önünde bulundurulursa bu dezavantajı büyütülecek bir sorun değildir. Günümüzde yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı her geçen gün arttığından buradaki enerji akımlarının da doğru kullanılması sorunu ortaya çıkmıştır. İşte bu inverter grubu ortaya çıkan DC (Doğru Akım) ve AC (alternatif akım) denilen akımların kontrol edilebilmesine ve doğrudan enerjinin elektrik enerjisine dönüşmesine olanak tanıyan bir sistemdir.Sonuç itibariyle, modifiye sinüs inverter dediğimiz bu inverter grubu elektrik enerjisi üretiminde diğer inverterlerin yanında önemli bir inverter grubu olarak karşımıza çıkmaktadır. Güneş panellerinden gelen fotonlarında yerinde kullanılabilmesini sağlayan bu sistemin avantajlarını hep birlikte görmüş olduk. Hiçbir bağlantı sorunuyla, aparatlarla uğraşmadan, lazım olan elektrik enerjisine sahip olabileceksiniz. Bu yüzden doğru tercih modifiye sinüs inverter diyoruz.

Tam sinüs inverter, modifiye sinüs inverter, on grid inverter, off grid inverter, trifaze inverter, akıllı inverter, monofaze inverter, güneş enerjisi inverter, solar inverter, inverter, ucuz inverter, hibrit inverter,mppt inverter,pwm inverter

CARSPA 600 WATT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frekans tasarımıTo..
1.867,83TL
Vergiler Hariç:1.556,52TL
Marka: Carspa
CARSPA 1200 WATT 24 VOLT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frekans t..
3.087,64TL
Vergiler Hariç:2.573,03TL
CARSPA 300 WATT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frekans tasarımıTo..
1.486,64TL
Vergiler Hariç:1.238,87TL
CARSPA 2000 WATT 12 VOLT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frek..
4.612,39TL
Vergiler Hariç:3.843,66TL
Carspa 1200 Watt Modifiye Sinüs İnverter
Özel Ürün
Marka: Carspa
CARSPA 1200 WATT 12 VOLT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frekans t..
3.087,64TL
Vergiler Hariç:2.573,03TL
CARSPA 2500 WATT 12 VOLT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frek..
4.993,58TL
Vergiler Hariç:4.161,32TL
CARSPA 2500 WATT 24 VOLT MODİFİYE SİNÜS İNVERTERI / P koruması : Düşük Akü Voltaj Alarmı, Düşük Akü Voltajı Kapatma, Aşırı Voltaj, Ters kutupO / P koruması : Aşırı Yük, Kısa Devre, Topraklama Hatası, Aşırı Sıcaklık, Yumuşak KalkışÇıkış dalgası formu : Modifiye Sinüs DalgasıTasarım : Yüksek frek..
4.993,58TL
Vergiler Hariç:4.161,32TL
Marka: QTECH
600w Modifiye Sinüs İnverter..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: QTECH
1000w Modifiye Sinüs İnverter..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: QTECH
1500w Modifiye Sinüs İnverter ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: QTECH
2000w Modifiye Sinüs İnverter ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.