Menu
Sepetim

Polikristal Güneş Paneli

Polikristal Güneş Paneli Nedir ?

Polikristal Güneş Paneli , birçok farklı kristal parçacıktan oluşan polikristal güneş panelidir. Monokristal Güneş panelleir, kristallerin birleşim yerlerindeki verim kayıpları nedeniyle verimli değildir. Polikristal güneş enerjisi paneli , güneş ışınlarını farklı açılardan alarak daha iyi kullandığı için enerji üretimindeki verim kaybını en aza indirir. Monokristal güneş panelinden daha az verimlidir. Polikristal güneş panellerinde atık silikon ve ısı toleransı, monokristal güneş panellerine göre daha düşüktür. Polikristal panellerde silikon yapım yöntemi daha basit ve daha az maliyetli olduğundan monokristal panellere göre daha avantajlı bir fiyata sahiptir. Güneş paneli çeşitlerini ve en verimli güneş paneli modelini online satış sitemizde bulabilirsiniz.

Polikristal Güneş Paneli Nasıl Çalışır ?

Elektrik üretmek için ev yada iş yerlerinin çatılarına kurulan veya boş arazilere kurulan Güneş Panelleri sayesinde, güneşten gelen güneş enerjisi jel aküler sayesinde saklanır. Güneş enerjisinden üretilen elektrik evlerimizde kullanılmak üzere dönüştürülmesi gerekmektedir.

Güneş Panelleri ile üretilen elektrik güneş sistemlerinde kullanılması için solar inverterler sayesinde kullanılabilir hale dönüştürülür. Üretilen enerjinin kontrol altına alınması için solar şarj kontrol cihazları kullanılarak evlerimizde kullanılan aletlerin korunması sağlanmış olur.

Daha geniş bilgi ve satın almak için lütfen 0312 417 34 33 nolu telefonu arayınız.  

Marka: QTECH
20 Watt Polikristal Güneş Enerji Paneli Teknik Özellikleri ;Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Ol..
647,22TL
Vergiler Hariç:539,35TL
Marka: QTECH
60 Watt Polikristal Güneş Paneli Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgelerde Monokris..
1.560,95TL
Vergiler Hariç:1.300,79TL
265 Watt Polikristal Güneş Enerji Paneli Teknik Özellikleri ;Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi O..
4.568,64TL
Vergiler Hariç:3.807,20TL
165 Watt Polikristal Güneş Enerji Paneli Teknik Özellikleri ;Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi O..
3.121,90TL
Vergiler Hariç:2.601,58TL
125 WATT POLİKRİSTAL GÜNEŞ PANELİ AÇIKLAMASIMonokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgelerde Mo..
2.550,82TL
Vergiler Hariç:2.125,68TL
Marka: QTECH
80 Watt Polikristal Güneş Paneli Teknik Özellikleri ;Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölg..
2.322,39TL
Vergiler Hariç:1.935,32TL
Marka: QTECH
40 Watt Polikristal Güneş PaneliMonokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgelerde Monokristal Pa..
1.180,23TL
Vergiler Hariç:983,53TL
330 Watt Polikristal Güneş Enerji Paneli Teknik Özellikleri ;Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi O..
6.403,01TL
Vergiler Hariç:5.335,84TL
275 Watt Polikristal Güneş Enerji Paneli Teknik Özellikleri ; Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlen..
4.606,71TL
Vergiler Hariç:3.838,92TL
Marka: QTECH
10 Watt Polikristal Güneş Paneli10 watt güneş paneli ile yapabilecekleriniz sizin de bildiğiniz gibi çok sınırlıdır.Lakin bu paneli almak istemek zaten fiziki olarak işe yaramasında ziyade , güneş paneli nedir, güneş enerjisi nedir gibi soruların cevabını bulmak içindir.İşte tamda bunun için 10w gün..
418,79TL
Vergiler Hariç:348,99TL
 280 Watt Polikristal Güneş Enerji Paneli Teknik Özellikleri ;Monokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlen..
4.644,78TL
Vergiler Hariç:3.870,65TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.