Menu
Sepetim

ESNEK GÜNEŞ PANELİ

Esnek Güneş Paneli Nedir ?

Esnek güneş paneli , zorlu hava koşullarına ve mekanik etkilere karşı direncini arttırmak için koruyucu özel polimer tabaka ile kaplanmıştır. Esnek Güneş Paneli hücreleri , güneş uyumlu güneş pilleri için daha fazla güç veya daha hızlı şarj süresi anlamına gelen yüksek verimli güneş pilleridir. Kırılmaz, uzun ömürlü ve su geçirmezdir. Esnek Güneş Paneli , esnek güneş paneli yapısının avantajlı montaj imkanını arttırır. Yarı ve tam esnek güneş paneli özellikleri - yapısı ve fiyatları için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Esnek Güneş Paneli Nasıl Çalışır ?

Elektrik üretmek için ev yada iş yerlerinin çatılarına kurulan veya boş arazilere kurulan Güneş Panelleri sayesinde, güneşten gelen güneş enerjisi jel aküler sayesinde saklanır. Güneş enerjisinden üretilen elektrik evlerimizde kullanılmak üzere dönüştürülmesi gerekmektedir.

Güneş Panelleri ile üretilen elektrik güneş sistemlerinde kullanılması için solar inverterler sayesinde kullanılabilir hale dönüştürülür. Üretilen enerjinin kontrol altına alınması için solar şarj kontrol cihazları kullanılarak evlerimizde kullanılan aletlerin korunması sağlanmış olur.

Daha geniş bilgi ve satın almak için lütfen 0312 417 34 33 nolu telefonu arayınız.  

130 WATT MONOKRİSTAL ESNEK GÜNEŞ PANELİ AÇIKLAMASIMonokristal Güneş Panelleri Hepimizin Bildiği Gibi Elektrik Enerjisi Üretiminde Kullanılan Ana Ürünlerden Bir tanesidir. Polikristal Güneş Paneli Yerine Monokristal Güneş Paneli Tercih Edilmesinin Sebebi İse Çok Yoğun Olarak Güneşlenmesi Olan Bölgele..
11.363,26TL
Vergiler Hariç:9.469,38TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.