Menu
Sepetim

MC4 KONNEKTÖR

AKÜ KUTUP BAŞI TAKIM
Yeni
AKÜ KUTUP BAŞI ÖZELLİKLERİAkü Kutup Başı (+) (-)Tüm akülere uygundur.Bir Adet + Kutup Başı Bir Adet -  Kutup Başı üzere SET halinde Lehime gerek yok.Vidalayarak bağlayabilirsiniz..
0,00TL
MC4 SIKMA PENSESİ SETİ
Yeni
MC4 SIKMA PENSESİ SETİ ÜRÜN ÖZELLİKLERİMalzeme                     : Yüksek Karbonlu Çelik Alaşım Çanta Rengi                : Sarı + Siyah  Kablo Sıkma Aralığı      : 2.5-6...
0,00TL
MC4 ÜÇLÜ KONNEKTÖR
Yeni
MC4 ÜÇLÜ KONNEKTÖR ÖZELLİKLERİHızlı ve basit montaj25 yıl kullanım ömrü6 mm solar kablo için uyumludur.Kardan, yağmurdan ve güneşten etkilenme minimumdur.Kolay bağlantısı vardır. MC4 tüm konnektör setleri ile uyumludur.Uzun ömürlü olması ve sistemin sağlıklı çalışması için mutlaka tavsiye edilmekt..
0,00TL
MC4 ÇİFTLİ KONNEKTÖR
Yeni
MC4 ÇİFTLİ KONNEKTÖR ÖZELLİKLERİHızlı ve basit montaj25 yıl kullanım ömrü6 mm solar kablo için uyumludur.Kardan, yağmurdan ve güneşten etkilenme minimumdur.Kolay bağlantısı vardır. MC4 tüm konnektör setleri ile uyumludur.Uzun ömürlü olması ve sistemin sağlıklı çalışması için mutlaka tavsiye edilme..
0,00TL
TEKLİ MC4 KONNEKTÖR
Yeni
TEKLİ MC4 KONNEKTÖR ÖZELLİKLERİHızlı ve basit montaj25 yıl kullanım ömrü6 mm solar kablo için uyumludur.Kardan, yağmurdan ve güneşten etkilenme minimumdur.Kolay bağlantısı vardır. MC4 tüm konnektör setleri ile uyumludur.Uzun ömürlü olması ve sistemin sağlıklı çalışması için mutlaka tavsiye ed..
0,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)