Menu
Sepetim

Elektrikli Araç Şarj Ekipmanları

Elektrikli Araç Şarj Ekipmanları


Elektrikli araç şarj istasyonları, enerjinin araca geçişini gerçekleştiren ekipmana denir. Hem insan hem de teknik alt yapı açısından güvenilir şekilde iletir. Türkiye'de elektrikli araç şarj istasyon sayısı 2016 yılı sonrasında bin adetlere ulaştı. Elektrikli şarj istasyonlarının tüm parçaları bir bütündür ve tüm parçaların işlevlerini sorunsuz şekilde tamamlamaları gerekir.


Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Özellikleri


Genel olarak tüm dünyada hızlı bir şekilde tüketilen petrol kaynakları, kaynakların azalması ile birlikte enerji krizleri yaşanması, fosil yakıtların çevresel olarak çeşitli sorunları beraberinde getirmesi ve daha pek çok etkenin sonucunda enerji sektörü de farklı ve yeni arayışlar içine girmiştir.

Sorunlara çözüm olması amacı ile geri dönüşüm şansı olan ve çevreye en az zararı verebilecek alternatif yöntemler araştırmaya alınmıştır. Araştırmalar ve incelemeler sonucunda elektrikli araçlar üretilmeye başlanmış ve bazı firmalar bu konuda hız alarak seri üretime geçme süreci izlemiştir.

Elektrikli şarj istasyonlarının özellikleri şu şekildedir:


  • Yeni teknoloji olması açısından ilgi görür
  • Diğer yakıtlara nazaran daha temizdir
  • Diğerlerinden daha ekonomiktir
  • Kolay ulaşılabilirdir
  • Oldukça Güvenlidir
Marka: QTECH
Duvar Tipi Şarj İstasyonu..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: QTECH
Taşınabilir Şarj Aleti1 Faz 32 Amper 5 metre..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: QTECH
Elektrikli Araç Şarj Kablosu..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: QTECH
Spiralli Şarj KablosuElektrikli Araç Şarj ekipmanı, 5 metre 32 amper 3 fazlı şarj kablosu..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: SOLPLANET
Solplanet Sol Apollo SOL11H Elektrikli Araç Şarj CihazıAkıllı, pratik ve çok yönlü: SOL Apollo elektrikli araç şarj cihazları Solplanet’in en yeni ürün grubu.Elektrikli araç şarj cihazları için ürün yönetimi, yük dengeleme ve paylaşım özelliklerine sahip SOL EVPOWER serisi %100 yenilenebilir en..
25.212,54TL
Vergiler Hariç:21.010,45TL
Marka: SOLPLANET
Solplanet Sol Apollo SOL22H Elektrikli Araç Şarj CihazıAkıllı, pratik ve çok yönlü: SOL Apollo elektrikli araç şarj cihazları Solplanet’in en yeni ürün grubu.Elektrikli araç şarj cihazları için ürün yönetimi, yük dengeleme ve paylaşım özelliklerine sahip SOL EVPOWER serisi %100 yenilenebilir en..
25.212,54TL
Vergiler Hariç:21.010,45TL
Marka: SOLPLANET
Solplanet Sol Apollo SOL7.4H Elektrikli Araç Şarj CihazıAkıllı, pratik ve çok yönlü: SOL Apollo elektrikli araç şarj cihazları Solplanet’in en yeni ürün grubu.Elektrikli araç şarj cihazları için ürün yönetimi, yük dengeleme ve paylaşım özelliklerine sahip SOL EVPOWER serisi %100 yenilenebilir e..
25.212,54TL
Vergiler Hariç:21.010,45TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.