Menu
Sepetim

Marka: Astor
Araç AC Şarj İstasyonları7,4 kW‘tan 22 kW’a kadar olan ve AVM, otopark, oto galeri, üniversite, site ve iş yerleri gibi alanlarda hizmete sunulan elektrikli araç şarj istasyonları. Astor elektrikli araç şarj istasyonları, otoparklardan iş yerlerine, alışveriş merkezleri..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Astor
Astor DC Şarj İstasyonlarıTüm şarj ünitelerimizde müşterilerimizin ticari ve bireysel faaliyetleri doğrultusunda tasarlanmış olup 60 kW’tan 380 kW’a kadar gelişmiş altyapımız ile hizmet veriyoruz. Yüksek gerilimli batarya sistemlerine sahip, elektrikli otomobil üreticil..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Marka: Astor
Astor 22 Kw AC Bireysel Kullanım Şarj İstasyonlarıEv tipi elektrikli araç şarj istasyonları, elektrikli araç sahipleri için birçok kolaylık sunar. Ev tipi elektrikli araç şarj istasyonları, elektrikli araçlarınızı evinizde ya da iş yerinizde hızlı ve kolay bir şekilde şarj etmenizi sağlar.Müstaki..
43.836,80TL
Vergiler Hariç:36.530,67TL
Marka: Astor
Araç DC Şarj İstasyonlarıTüm şarj ünitelerimizde müşterilerimizin ticari ve bireysel faaliyetleri doğrultusunda tasarlanmış olup 60 kW’tan 380 kW’a kadar gelişmiş altyapımız ile hizmet veriyoruz. Yüksek gerilimli batarya sistemlerine sahip, elektrikli otomobil üreticileri ta..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metnimizdeki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırıyoruz. Detaylı bilgi almak için inceleyiniz.