İndirimli Ürünler Yeni Ürünler Yeni Üyelik Üye Girişi Hesabım Sipariş Takip İletişim
ARA
Ana Sayfa Pc Toplama Sihirbazı Dizüstü Bilgisayarlar Cep Telefonu Bilgisayar Bileşenleri Televizyonlar Güvenlik Kameraları
 
Seçimi Daralt
Network Kabloları
   Fiber Optik Kablolar
   Kablolar
   Network Kabloları
 
Marka
   BEEK
   EXCEL
 
:: Network Kabloları
Sadece Stokta Olanlar       
Karşılaştırmak için tıklayın
EXCEL SM-9SCFC-002M Single Mode 2 Metre SC-FC
EXCEL SM-9SCFC-002M Single Mode 2 Metre SC-FC
  Fiyatı:   25,20 USD+KDV
  KDV Dahil:   104,52 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
BEEK BC-2512-02 Fiber Patch cord 2 Metre SC-FC ST-SC/PC 3.0mm Duplex
BEEK BC-2512-02 Fiber Patch cord 2 Metre SC-FC ST-
  Fiyatı:   19,32 USD+KDV
  KDV Dahil:   80,13 TL
   
   
Karşılaştırmak için tıklayın
BEEK BC-2533-03/3 Fiber Optik Patch Kablo 3 metre LC/LC Multimode, Duplex,
BEEK BC-2533-03/3 Fiber Optik Patch Kablo 3 metre
  Fiyatı:   23,52 USD+KDV
  KDV Dahil:   97,55 TL
   
   
 
Sayfa :    1 
 
Her Hakkı Saklıdır 2011 - Simurg İletişim Kırt.Bil.Ener.İnş.Org.Ve Paz.İç Dış.Tic.Ltd.Şti.

Taksit ve Ödeme Avantajları Burada.

Kocatepe Mah. Bayındır 2 Sok. No:54/8 Çankaya Ankara - info@indirimkenti.com
Sipariş Takip Hakkımızda Hesabım
İletişim Müşteri Hizmetleri İlgilendiklerim
İade Koşulları Güvenli Alışveriş Arıza ve Garanti

Yer Sağlayıcı: webaktuel e-ticaret

Kredi Kartı Bilgileriniz 128 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır